Fora dla rodziców - unikam jak ognia!

7/26/2017 09:37:00 AM


Faken szit! Moja bania zaraz wybuchnie! Dobrze, że pusta, bo jeszcze bym coś zachlapał i co? Płacić by było trzeba, a ja do rozrzutnych nie należę.. jedynie co rozrzucam, to ubrania po mieszkaniu, co sprawia, że mojej żonie delikatnie zaczyna drgać powieka, a to już jest zwiastun metamorfozy.. i to nie takiej jak w telewizji, że zamieniają gówno we fiołka, tylko metamorfoza w diablisko cholerne. Bo co ona się czepia o te spodnie, czy koszulkę, na jutro przecież będzie.. te baby.. nic nie rozumieją. Ja na szczęście rozumiem kobiety, z tego powodu jednak muszę się ukrywać, bo do czubków chcą mnie zamknąć. Mosad i Specnaz, też już zaczęli na mnie polować. Tak, że wiecie.. to może być mój ostatni post..

Fora dla rodziców

Zacząłem jednak od pękającej bani, bo kurka wodna, wlazłem któregoś dnia na forum o rodzicach i co? Pierwszy temat: Głowa mojego dziecka o 5 mm przekracza siatkę centylową, co to może być? Na odpowiedzi nie trzeba było długo czekać. „to może być wodogłowie!” prędko do lekarza, nim będzie za późno. Pierwszy komentarz i od razu z  grubej rury. No  to co, przecież inni nie mogą być gorsi, więc zaraz całe stado chodzących Wikipedii zaraz przychodzi w sukurs ze swoimi diagnozami. A czy było szczepione, a to może wada genetyczna, a to przez kiełbasę, a to kurwa przez powódź w 97, a to przez Czarnobyl, a to ptasia grypa, ogólnie to kurwa od razu najlepiej dół kopać i grabarza wołać. To co, że jeszcze żyje, najlepiej dobić, bo po co ma się męczyć z taką „wielką głową” ?

Dlaczego dziecko płacze?

Inny temat. Ktoś rzucił, że jego dziecko ma 6 miesięcy i płacze w nocy, co robić? I tutaj również stado diagnostyków się zleciało.. Kolki ma! Tak, bo kolka u półrocznego dziecka, to przecież norma. Inny z kolei rzucił, że to na pewno problemy z kupką. Bo dziecko przez  sen się wysrać nie może. – no comment. Oczywiście nie może zabraknąć w dyskusji kogoś z dwóch klanów: proszczepionkowców i antyszczepionkowców. Jak PO i PIS normalnie, tylko trybunału nie ma.. Jazda na całego, jedna osoba wjeżdża na drugą niczym Rosja na Krym, a odpowiedzi na pytanie, sensownej odpowiedzi oczywiście –nie ma!

Dziecko w aucie

Padają jeszcze inne ambitne pytania, jak np.: moje dziecko zasypia w aucie, czy to normalne? Idealną odpowiedzią w Internetach, było by pewnie: A to zależy jakim autem jeździsz? Benzyniak, czy diesel? Jaka pojemność? Kombi czy sedan, na letnich, czy zimowych? Fotelik jest na środku, czy po boku? Jaka temperatura w aucie? Fak! Nikt kurwa nie napisze, że to normalne, bo małemu dziecku czasem wystarczy suszarkę włączyć na kilka sekund i śpi. 

Dziecko jeszcze nie chodzi.

To jednak wszystko nic.. Najgorsze są i tak tematy rozwojowe.. co by nie napisać, to i tak będzie źle. Nie wierzycie? Wejdźcie na jakieś forum, i zadajcie pytanie o treści np: Moje dziecko zaczęło chodzić w wieku 17 miesięcy, czy to nie za późno, albo żeby jeszcze bardziej zaostrzyć temat, na końcu dodajcie zdanie: jakie zagrożenia są z tym związane. I kurwa lawina jak w Himalajach. Większość znafcóf w dupie będzie miało pierwszą część zdania, i skupi się na zagrożeniach. I jazda używając całej kreatywności jaką posiadają. Będzie źle chodzić, będzie mieć problemy, niedorozwinięcie, porażenie mózgowe, homoseksualizm i pewnie jeszcze zmieni płeć w przyszłości. Tak, padną również odpowiedzi, że to normalne, nie martw się, po czym podrzucą źródło, gdzie wszystko jest fajnie opisane.

Zawsze w takich wypadkach, gdy trafię na podobny wpis, i zechce mi się zaszczycić wszystkich swoją ponadprzeciętną inteligencją, to piszę, żeby nie słuchać tych durni poniżej, tylko w razie wątpliwości lub podejrzeń, że coś się dzieje niedobrego, udać się do odpowiedniego lekarza.

Nie wierz w to, co piszą anonimowi durnie.

Najgorsze jest to, że zdarzają się osoby, które wierzą w to co przeczytają.. Bo ktoś napisał, że.. no i co, że napisał. Skąd wiesz, kim jest ta osoba po drugiej stronie forum? Może to jakiś gimbazjalista, który jeszcze jajka ma nieopierzone, ale w ten sposób chce zabłysnąć w świecie? Może to jakiś obleśny cap, któremu nic w życiu się udało i jego życiową misją jest sianie paniki wśród ludzi, którzy chcą się czegoś dowiedzieć? Może to jakiś psychol, któremu wydaje się, że widział Boga i wie wszystko? Może ćpun ma jakieś urojenia i przelewa je do neta.

Tak jest łatwiej. Nie ma odpowiedzialności. Wystarczy dodać odpowiedź i zatwierdzić ją klikając w przycisk „dodaj jako anonim”. Niech się inni martwią. aa zapomniałem. Można przecież jeszcze w tym samym poście napisać, że jest się lekarzem, który tym właśnie się zajmuje. Nie dajcie sobie wciskać ciemnoty. Macie jakieś wątpliwości, to poszukajcie informacji w bardziej wiarygodnych źródłach niż fora, lub udajcie się bezpośrednio do specjalisty. Fora są dobre, do błahostek w stylu: jakie radio do auta kupić za dwie stówy, a nie do tematów ważnych..


A wy korzystacie z takich miejsc? Macie jakieś ciekawe doświadczenia z nimi? Podzielcie się

podobne posty:
-6 najbardziej kontrowersyjnych tematów, dotyczących wychowania dzieci
-dlaczego mając jedno dziecko jesteś gorszym rodzicem?
-czy moje dziecko jest (nie)normalne?

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.